Vakar, t.y. šeštadienį startavo dar viena nešiojama platforma, kuri nors ir susilaukė skeptiškų vertinimų, bet Japonijoje jos startas buvo gan sėkmingas.

6 valandą ryte Ken Kutaragi ir kiti Sony valdybos nariai užsivilko parduotuvės Yodobashi uniformas, ir pradėjo pardavinėti savo naująją platformą.

Pirmasis žmogus įsigijęs PSP, buvo jaunas studentas, kurį staigiai apspito žurnalistai. Jie filmavo ir fotografavo, kaip jaunuolis atidaro PSP dėžutę, ir išėmą platformą.

Kaip ir kiti dideli pardavėjai Yodobashi nepriėmė išankstinių PSP užsakymų. Dėl to, ankstyvą rytą prie parduotuvės nutyso maždaug 1200 japonų eilė, laukiančių kada galės įsigyti PSP. Tik atsidarius parduotuvėj, žmonių joje dar padaugėjo, jie pirko viską, nuo šešių, naujų PSP platformai, išleistų žaidimų iki įvairių aksesuarų. Tie 200 000 vienetų kuriuos Sony pateikė Japonijai, atrodo bus iššluoti greitai.

Šiuo metu PSP parduodamas dviejų konfiguracijų. Pirmoji yra tik vienas PSP, o antroji dar turi ir galybę papildomų aksesuarų. Konplektacijoje su PSP dar parduodamos ir ausinės, 32 MB atmintinė, specialus krepšys, AC adapteris ir keletas papildomų baterijų.
Tai pat dar galima nusipirkti ir specialią apsaugą kuri apsaugo PSP ekraną nuo įbrėžimų.