Pakalbintas Paul`as Sams`as iš „Blizzard“ kompanijos prasitarė, kad jie jau suplanavo pagrindinę sekančio „World of Warcraft“ papildymo temą.

Interviu su „PCRetail“ Paul`as paklaustas apie sekantį papildimą atsakė, kad „Blizzard“ dar neturi planų pranešti apie naujienas, tačiau jie jau suplanavo sekančio papildymo detales:

„Na, mes dar negalime pasidalinti su jumis naujienomis apie sekantį papildimą, tačiau mūsų komanda jau turi labai šviesų žvilgsnį į ateitį. Mūsų komandoje labai daug žmonių su lakia vaizduote, tad idėjų dėl sekančio „World of Warcraft“ papildymo mums tikrai netrūksta. Didžiausia problema surasti tas tinkamas idėjas, kad jos tiktų istorijai kurią mes norime papasakoti. Kiekviena kartą susitikęs komanda, būnu užverstas naujomis idėjomis. Todėl aš jaučiu, kad turime dar daugybę darbo.“

Puikios žinios, kad „Blizzard“ jau dirba prie sekančio papildymo, bet ar sulauksime dar daugiau „World of Warcraft“ papildymų?

„Taip, kol žaidėjai žais „World of Warcraft“, mes pasistengsime jų nenuvilti ir leisti naujus žaidimo papildymus.“