Kaip atskleidė „SCE“ (Sony Computer Entertainment) vadovas Ken Kutaragi, savo neseniai duotame interviu japonų tinklalapiui „PC Impress Watch“, „Sony“ neturėtų imti pinigų už naudojimąsi „PS3“ prisijungimo prie interneto paslauga, tačiau bus apmokestinti įvairius daiktai parsisiuntimui, kaip tai daroma ir „Xbox Live Marketplace“.

„Tikrai negalima imti mokesčius, už tokius elementarius dalykus, kaip prisijungimas prie interneto ir panašiai“, – sakė Kutaragi. „Tačiau mūsų duona ir sviestas bus visas turinys, už kurį jau reikės mokėti“.

Šis „Sony“ žingsnis už žaidimą neimti pinigų, tuėtų gerokai šokiruoti „Microsoft“, kuris iki šiol prašo mėnesinio mokesčio už „Xbox Live“ auksinę narystę. Bet jei gandai yra teisingi, „Microsoft“ ruošia pataisas, jog už žaidimą pinigų mokėti nereiktų, o įplaukos būtų generuojamas iš reklamos.

Kutaragi taipogi neslėpė minčių apie savo ateities idėją, pagal kurią, visi turėtumėme būti be kietųjų diskų. „Įsivaizduokite, jog vartotojai turi galimybę prisijungti prie serverių, kurie visumoje sudaro vieną didelį „kiberpasaulį“, -sakė jis.

Kažkas panašaus į internetą? Galbūt, tačiau dabar daug įdomiau kas gi gero bus pristatyta su „PS3 Online“ paslauga.