Alfonso Cuaron, kuris režisavo trečiąjį Hario Poterio filmą, savo fanams suteikė vilties, kad jie gali išvysti ir kitą Poterio filmą, kaip, kad buvo ,,Prisoner of Azkaban‘‘. Per įvykusią jo filmo ,,Children of Men‘‘ konferencija, Alfonso Cuaron prisidėjo prie dar vienos vaikų magijos frančizės.

,,Aš bučiau laimingas, jei turėčiau dar vieną progą aplankyti ,,Hario Poterio‘‘ pasaulį. Tai nuostabi patirtis kurti viena iš šių filmų. Nes kai tu pradedi darbus prie šio filmo, tu pasikrauni labai teigiamos energijos.

O tą energiją vėliau perteiki Holivudo filmams. Haris Poteris susilaukė begalės susidomėjimo iš viso pasaulio žiniasklaidos atstovų, bei kitų žmonių. Ir visa tai yra J.K. Rowling kūrybą.

Aš nekalbu apie filmo frančize, bet J.K. Rowling kūrybą yra tiesiog prisisunkusį teigiamos energijos. Tad aš turėjau du įspudingiausius savo gyvenimo metus. Ir aš norėčiau tai patirti dar kartą.‘‘ Kalbėjo Alfonso Cuaron.

Sekantis filmas frančizėje, ,,Harry Potter and the Order of the Phoenix‘‘ bus režisuojamas David Yate ir kino teatrus pasieks jau 2007 metų liepos 13 dieną.