Vienas žmogus, vienas karas ir milijonai gyvybių paliko šį pasaulį. Kad ir kiek skausmo ir ašarų suteikė Antrasis Pasaulinis karas žmonijai, dabar jau atsakinėti į visus šiuos klausimus yra per vėlu. HITLERIS – tai žmogus, dėl kurio galima sakyti viskas ir prasidėjo.

Todėl filmas ,,Hitler – Rise of Evil‘‘ (Hitleris – Blogio šaknys) papasakos jums istoriją apie vieną žiauriausių šioje planetoje gyvenusio žmogaus Adolfo Hitlerio gyvenimą.

Šiame filme jūs išvysite kaip viskas prasidėjo, bet ne kaip baigėsi. Nors jūs viso to pabaiga ir žinote, bet šio filmo tikslas yra neparodyti, kaip viskas baigėsi, o kaip viskas prasidėjo ir kaip vystėsi Adolfo Hitlerio vadovavimo procesas. O tie kas nori pamatyti paskutines jo gyvavimo dienas, siūlau pasižiūrėti filmą ,,Downfall‘‘ (Trečiojo Reicho žlugimas).

Prisipažinsiu, tikrai nežinau kiek tokių panašių biografinių filmų buvo sukurta, bet atrinkti aktorius į Adolfo Hitlerio vaidmenį manau tikrai nėra lengva. Teko skaityti, kad tiek į šį filmą, tiek ir į ,,Downfall‘‘ filmų atrankas, dėl šio vaidmens buvo sukviesta daug aktorių.

Kūrėjai ne tik žiūrėjo kaip jie susidoroja su viena ar kita užduotimi, bet ir kaip jiems pavyksta pamėgdžioti Hitlerio veido minas, rankų judesius ir panašiai. Bet pats svarbiausias dalykas buvo, tai aktorių veido ir kūno panašumai į Hitlerį. Todėl tik po daugybės atrankų ir prakaito praliejimo filme ,,Hitler –Rise of Evil‘‘, Adolfo Hitlerio vaidmenį gavo garsus Didžiosios Britanijos aktorius Robert Carlyle.

Filme pasakojama yra apie Hitlerio vaikystę 1933 metais, paauglystę, kopimą politikos laiptais, bei keistą meilę savo dukterėčiai. Be abejo jūs išvysite ir Adolfo didžiąją jo gyvenimo meilę Evą Braun ir kaip jie du susipažino. Adolfas Hitleris turėjo daug psichikos problemų, dėl, kurių net savo dukterėčiai uždraudė ne tik vienai vaikščioti, bei bendrauti su jo manymu įtartinais vyrais, bet ir pradėjo jai meilintis.

Ir net tada, kada jo dukterėčia nusižudė neiškentusi savo dėdės draudimų ir išsigimusios meilės jai, Hitleris ir toliau ją mylėjo ir saugojo jos daiktus jos buvusiame kambaryje ir niekam neleido prie jų prisiliesti ir perstatyti kitur. Tad į daugelį šių ir kitų klausymų bus stengiamasi atsakyti šiame filme. Be to jūs sužinosite, kaip gimė pats nacių imperijos ženklas ir kaip kūrėsi pati imperija. Žinoma galbūt sužinosite ir kitokių įdomių dalykų, kokių dar iki šiol nežinojote.

,,Hitler –Rise of Evil‘‘ yra padalintas į dvi dalis, kurių bendra trukmė sudaro 3 valandas. Trunka ilgokai, bet vertas jūsų sugaišto laiko. Bent jau aš tikrai nesigailėjau jį pasižiūrėjęs. Be viso šito, šis filmas gavo dvi Oskaro statulėles ir buvo nominuotas dar keturiom. Kaip ir kiekvienas istorinis filmas jis susilaukė ir neigiamų nuomonių, bei kritikos. Tai tik žiupsnelis žmonių, kuriems šis filmas galbūt nepatiko. Bet daugumos žiūrovų nuomonių yra teigiamos, taip pat tarp jų ir mano.

Todėl užbaigiant manau derėtų prisiminti tuos, kas užbaigė šį karą, ir džiaugtis, kad Antrasis Pasaulinis karas baigėsi prieš daugiau nei 60 metų ir mums neteks patirti nacių sukelto skausmo.

Na, o dabar jūsų dėmesiui video iš filmo ,,Hitler – Rise of Evil‘‘, bei kviečiu pasižiūrėti, dar kartą šio projekto oficialų pristatomąjį filmuką.