„Counter-Strike 1.6“ komanda, kuri šiuo metu gali drąsiai teigti esanti pati geriausia Lietuvoje, nes neseniai vykusioje „WCG“ Lietuvos atrankoje laimėjo pirmąją vietą, keičia savo pergalingą sudėtį.

Dėl tam tikrų asmeninių priežasčių, iš „Konkurentų“ komandos pasitraukė ilgametis jos žaidėjas Arūnas „tx“ Vaičelis iš Panevėžio. Na, o į jo vietą ateis ne ką prastenis „CS“ žaidėjas Lietuvos kibersporto scenoje.

Tai Darius „kamilka“ Vasiliauskas iš taipogi vienos stipriausių ekipų Lietuvoje – „Impress“ komandos. Darius yra išties puikus „CS“ žaidėjas mūsų šalyje ir šį žaidimą žaidžia daugiau kaip 4 metus. Nuo 2003-ųjų metų jis atstovavo ultra.h ekipai, o vėliau perėjo į cGu komandą. O nuo 2007-ųjų metų žaidė „Impress“.

Savo karjeroje Darius turi išties nemažų pasiekimų. Dar 2004-aisiais metais vykusioje „ESWC“ atrankoje jis su komanda sugebėjo užimti 2 vietą. 2005-aisiais jie taipogi dalyvavo „ESWC“ atrankoje, bei irgi užėmė 2 vietą. Paskutinis jo pasiekimas – 2007-aisiais metais vykęs Laneta V turnyras, kur jie užėmė 1 vietą.

Taigi, sveikiname Darių prisijungus prie Konkurentų komandos ir linkime jam sėkmės.