Leagoo mėgsta gaminto dideles baterijas turinčius išmaniuosius telefonus. Naujausias jos kūrinys Leagoo Kiicaa yra pigiausias telefonas turintis didžiulę 4000mAh talpos bateriją.

Bet geriau kalbėkim faktais, Tai daugiau nei du kartus didesnė baterija nei montuojama į iPhone 7. Taip pat telefonas savo baterijos talpa lenkia tokius modelius, kaip Samsung Galaxy S8, Sony Xperia XZ ar padidintos talpos bateriją turinčius Galaxy S8+ bei Xperia XZ Premium.

Telefonas budėjimo režime gali išbūti beveik mėnesį, aišku jeigu jo visiškai nejudinsime ir įjungsime visus energijos taupymo režimus. Normaliai naudojant telefoną jo baterijos užteks 56 valandoms darbo, tad  krauti jį reikės iš ties retai,

Taip pat telefonas turėtų daryti neblogas nuotraukas. Taip sakau atsižvelgdamas į f/2,2 diafragmą, kurios dydis yra iš ties įspūdingas tokios kainos telefonui. Siekiant išgauti geresnės kokybės nuotraukas jis turi dvi kameras, kurių užfiksuoti vaizdai vėliau yra sujungiami.

Telefono kaina siekia vos 60 eurų. Tai yra labai mažai už didelę bateriją ir neblogą kamerą turintį modelį. Užtenka paminėti vien tai, kad Lietuvoje už tokią kainą galima nusipirkti nebent Nokia 3310.

Man pačiam yra tekę būti  jau nebegaminamo Leagoo Shark 1 savininku ir galiu patvirtinti, jos Leagoo moka gaminti telefonus su didele baterija. Mano turėtas Shark 1 yra vieną didžiausių baterijų (net 6300 mAh talpa) turintis telefonas. Iš ties įspūdinga, kai telefonas sugeba pilnai įkrauti kitą telefoną (jį galima naudoti kaip Power Bank’ą), prarasdavęs vos trečdalį baterijos lygio.