Šiandien Prancūzų leidėja Ubisoft pristatė naująjį Prince Of Persia žaidimą. Tai jau trečioji dalis, po sėkmingo Prince Of Persia Sands of Time pasirodymo.

Žaidimas ruošiamas išleidimui jau šiais metais PC, GameCube, Xbox ir Play Station2 platformoms.

Kaip teigė Tonis Kee (Tony Kee): „Trečioji POP dalis bus pati geriausia iš visų fantastinių legendinių žaidimų. Žaidimas bus judrus su puikiais efektais ir žinoma gera istorija. Žaidimui įtakos turės ir praeiti Prince Of Persia žaidimai Sands of Time ir Warrior within.“

Naujajeme žaidime vėl sugrįšime į Babiloną ir pas savo mylimąją Kaileeną, teks vėl kovoti prieš įvairiausio plauko priešus. Kūrėjai daug nekalbėjo apie naujojo POP patobulinimus, tačiau ir taip aišku, kad grafika bus dar geresnė, negu antroje dalyje. Tiesa buvo užsiminta apie galimybę žaisti skirtingais kovos stiliais, bus galima pasirinkti iš dviejų skirtingų stilių, rinksimės kuris mums priimtinesnis ir patogesnis. O tai padaryti mums suteiks nauja kovos sistema Free-Form fighting.

Tai neviskas, ką žadėjo Ubi, ji pateikė tikrai pikantiškų naujienų: mūsų princas galės laisvai lakstyti Babilono gatvėmis, taip pat bėgioti šio miesto namų stogais ir netgi požeminiais tuneliais. Žinoma išliks galimybė pristabdyti laiką, kuri žaidime buvo nuo pirmos dalies pradžios.

Nekantrai laukiam žaidimo pasirodymo, tai įvyks dar negreitai, tačiau tikėkimės, kad Ubisoft mūsų nekankins ir jau per 2005-ųjų metų E3 parodą atskleis daug daugiau naujienų.