Šiandien vykstančioje „Games Convention“ parodoje, „Microsoft“ paskelbė užsitikrinusi išskirtines teises į du pagrindinius futbolo simuliatorius: FIFA 07 ir Pro Evolution Soccer lygiai 12 mėnesių. Abu šie žaidimai bus skirti išskirtinai „Xbox 360“ konsolei.

„FIFA 07“, kurį dar šiandien anonsavo savo konsolei, „Microsoft“ prodiuseris Hugues Ricour demonstravo žaidimą visiems susirinkusiems. Jo teigimu, šįkart žaidimo varikliukas buvo perdarytas iš naujo, o pats žaidimas planuojamas išleisti šių metų gale.

Po kiek laiko, rodydama „Pro Evolution Soccer 6“ filmukus ir demonstruodami jo galimybes, „Microsoft“ atstovai buvo nepaprastai laimingi ir aiškino savo pasiekimus. Jų teigimu, šių dviejų ir pagrindinių futbolo žaidimų užsitikrinimas neabejotinai reiškia tik vieną – „mes valdome futbolą“.

Abu žaidimai turėtų pasirodyti per ateinančius 12 mėnesių išskirtinai tik „Xbox 360“ konsolei ir labai rimtai paveikti „Microsoft“ šansus ateities konsolių karuose. Tuo labiau, kad ši žinia buvo skirta ir visiems Vokietijos futbolo sirgaliams.