„Rockstar“ galiausiai oficialiai pristatė naują paslaugą „Grand Theft Auto IV“ žaidimui – Social Club.

Minėtajame tinklalapyje įvedę savo „Gamertag‘ą“ arba PSN ID, jūs galėsite išbandyti įvairiausių naujų savybių, įskaitant ir bendrą policijos aktyvumo statistiką visame pasaulyje ir jūsų progresą link galutinio tikslo.

„LCPD Police Blotter“ rinks ir sumuos informaciją gautą iš visų užsiregistravusių žaidėjų ir galės pateikti informaciją apie bendrą policijos iškvietimų skaičių pasaulyje, populiariausią ginklą, kiek automobilių buvo pavogta ir kokios miesto vietos yra pačios pavojingiausios. Verta pažymėti, kad minėtojo tinklalapio aktyvumas lyginant su vakarykšte diena padidėjo 848,780,099%.

Minėtajame puslapyje taip pat yra ir Liberty City maratono puslapis, kuriame yra iškeltos tokios užduotys: nubėgti/nueiti 400 mylių, nuvažiuoti 4000 mylių, būti suimtam 120 kartų ir pan. Jame taip pat pateikiama informacija kiek kiekvienam žaidėjui atskirai dar trūksta iki minėtųjų užduočių įvykdymo.

Šalia minėtųjų „Social Club“ klubų, dar yra vadinamieji „The Story Gang“ ir „The 100% Club“ – į jas gali pakliūti tik tie, kurie pabaigė visą istorijos režimą ir užbaigė žaidimą 100 procentu. Galiausiai yra ir „Hall of Fame“, kuriame demonstruojami greičiausiai užbaigę visas istorijas ar perėję visą žaidimą, bei LC maratono laimėtojai.

Be minėtųjų skyrių, jūs visada galite peržvelgti savo asmeninius rezultatus ir taip pat greitai turėtų startuoti „Multiplayer Leaderboards“, kuriame savo vietą ras geriausieji tinklinio režimo žaidėjai.