Kaip neseniai pranešė Sony prezidentas Ken Kutaragi, Playstation Portable (PSP) ketinama išleisti Europoje vėlyvą šių metų Kovą. Kol kas tokia pati data yra paskelbta ir Šiaurės Amerikai.

Šiuo metu vykstančioje CES parodoje kaip tik yra pristatinėjama PSP platforma. Didelis dėmesys ten yra skiriamas Šiaurės Amerikos rinkai, tad kol kas apie Europa nebuvo plačiai kalbėta. Taigi tokie Sony prezidento žodžiai: „kompanija norėtų išleisti PSP šių metų kovą, kaip ir Šiaurės Amerikoje“, yra išties daug žadantys.

Kaip ir JAV, Europa kol kas negavo jokių žinių ir apie būsimos nešiojamos konsolės kainą. Kadangi ji Japonijoje kainuoja apie 19,800 jenų, tai pavertus Europos valiuta, gautusi apie 145 Eurai.

Nors kol kas Sony štabas Londone nieko oficialiai ir nepatvirtino, bet naująjai konsolei skirtų žaidimų banga, turėtų pasirodyti pavasarį. Joje planuojami tokie žaidimai: Ape Escape, Everybody’s Golf, Fired Up, Football , Formula One, MediEvil, Ridge Racer, WipEout Pure ir World Rally Championship.

Tikėkimės jog šįkart Lietuva tai pat nebus pamiršta, ir mūsų žaidėjai šią konsolę galės įsigyti kartu su visa likusia Europa.