„Assassin’s Creed: Revelations“ bus ne paskutinė serijos dalis, kuri tęs pagrindinio veikėjo Desmond’o istoriją. Ją užbaigs iki 2012 gruodžio pasirodysiantis dar vienas „Assassin’s Creed“ žaidimas.

„Assassin’s Creed: Revelations“ kūrybos viršininkas Alexandre Amacio teigia, jog yra suplanuotas chronologiškų įvykių žaidime sąrašas, kuris baigiasi 2012 metų gruodį, todėl norima pateikti dar vieną naują žaidimą iki to laiko.

Kol kas „Ubisoft“ turi keturis oficialius „Assassin’s Creed“ žaidimus, kurie plėtoja pagrindinę istoriją. Tai „Assassin’s Creed“, „Assassin’s Creed 2“, „Assassin’s Creed: Brotherhood“ ir jau šį lapkritį pasirodysiantis „Assassin’s Creed: Revelations“.

Alexandre dar pridūrė, jog būtų tiesiog kvaila ir nelogiška neskubėti ir pristatyti žaidimą po 2012-ųjų gruodžio, nes žaidimas tada nebesukeltų jokių emocijų ir nesudarytų gero įspūdžio.

Teigiama, jog Ezio ir Altair istorija tikrai baigsis su „Revelations“ žaidimu, o Desmond’o, su žaidimu, kuris pasirodys iki 2012-ųjų gruodžio. Kol kas neaišku, ar paskutinioji serijos dalis jau nebenukels mūsų į praeitį, todėl nebesutiksime naujų žudikų ir valdysime vien tik Desmond’ą ar atsitiks ir kitaip.

„Assassin’s Creed: Revelations“ pasirodys lapkričio 15 dieną asmeniniams kompiuteriams, Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolėms.