Vakar įvairiuose šaltiniuose buvo pranešta, kad „Hellgate: London“ žaidimas turėtų sugrįžti. Tačiau šiandien „Namco Bandai“ išplatino pranešimą, kuriame patikslino, kad tai negalioja JAV ir Europos rinkoms.

Savo forume „Namco Bandai“ patalpino pranešimą, kad JAV ir Europos teritorijose žaidimo teisės vis dar priklauso jai, bet ji neplanuoja pratęsti paslaugu po 2009-ųjų sausio mėnesio.

„Žmonės šneka įvairius dalykus, bet aš nenoriu, kad kažkas būtų nemaloniai nustebintas, kuomet 2009-ųųjų sausio 31 dieną išsijungs visi serveriai ir forumai. Paprasčiau tariant – neliks nieko“, – teigė „Namco“.

Tačiau „Namco Bandai“ priklauso žaidimo teisės tik JAV ir Europoje, tuo tarpu kitose pasaulio vietose žaidimu rūpinasi „HanbitSoft“, kuris planuoja ne tik išlaikyti „Hellgate: London“ Rytų rinkose, bet ir pasiūlyti žaidėjams naujų papildymų.

„Paslaugos Azijoje įskaitant ir Pietų Korėją yra gerose rankose“, – buvo teigiama šios kompanijos. „HanbitSoft“ ir jo savininkas „T3 Entertainment“ dar rugpjūčio mėnesį pranešė, kad jie planuoja ir toliau kurti „Hellgate“ ir jo dukterinio žaidimo „Mythos“ turinį savo naujai įsteigtoje studijoje San Franciske.