Vieno iš labiausiai laukiamo būsimo „PS3“ žaidimo „Killzone“ pirmasis paveiksliukas tiesiai iš paties žaidimo šiandien pasirodė interneto platybėse.

USA Today tinklalapyje buvo patalpinta pirmoji misija iš vieno žaidėjo režimo demonstracinės versijos, kuri turėtų būti rodoma spaudos atstovams per „E3“ parodą.

Įdomiausia, jog „Killzone 2“ buvo vienas iš pirmųjų „PS3“ žaidimų, demonstruojamų per „E“ 2005 metų parodą. Tuo metu jis sulaukė išties nemažai puikių įvertinimų, tiesa vėliau jokios konkretesnės informacijos nebuvo pranešta.

Tačiau „Sony“ yra vis dar sužavėta šiuo savo žaidimu ir „USA Today“ aprašo jį kaip specialiai sukurtą tam, kad įrodytų tikrąsias konsolės technines galimybes.

Ši futuristinė pirmojo asmens šaudyklė šiuo metu yra kuriama „Guerrilla Games“ studijoje. Žaidiem pagrindinis veiksmas vyks ateivių planetoje Helghan, kurioje jūs ir jūsų būrys kausis su modifikuota žmonių rase Helghan. O pati kova žada būti nelengva, kadangi jūsų priešų rankose bus kelios unikalios galios, kaip, pavyzdžiui, orų valdymas.

Šiuo metu žadama, kad „Killzone 2“ turės daugelio žaidėjų režimą, o jo pasirodymas numatomas kitais metais. O pirmasis paveiksliukas žemiau.