Kaip rašo tinklalapis „Eurogamer.net“, kompanija „GSC Game World“ jau per šių metų „E3“ parodą, kuri vyks liepos mėnesį, ketina atskleisti „keletą naujų tolesnių produktų „S.T.A.L.K.E.R.“ žaidimo pasaulyje“.

Pirmasis šios kompanijos žaidimas „S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl“ po ilgo kūrimo periodo galiausiai sugebėjo peržengti šios kompanijos slenkstį ir pasrodyti plačiajai visuomenei. Beje, ilgas delsimas nesutrukdė jam pelnyti gausybės puikių įvertinimų.

Šiuo metu nėra jokių žinių, kaip šią situaciją ketina išnaudoti patys „GSC“, bet jos generalinis direktorius Sergėjus Grigorevičius kalbėjo: „Mes esame labai laimingi, kad žaidėjai apie mūsų produktą atsiliepė teigiamai“.

„Tokie įvertinimai mūsų kompanijai padėjo suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir tik patvirtino, kad mes esame teisingame kelyje. Jau labai greitai mes pristatysime naujas įdomias idėjas ir mūsų sprendimus“.

Priminsime, jog iš pagrindų atsinaujinusi „E3 Media & Business Summit“ paroda šiais metais vyks Santa Monikoje (JAV) liepos 11-13 dienomis.