Dėmesio visiems Lietuvos žaidimų kūrėjams! Vieni iš žymiausių mobiliųjų žaidimų rinkos atstovų Pocket Gamer, Rugsėjo 5-6 dienomis Suomijoje organizuoja Pocket Gamer Connects Helsinki (PCG) renginį, į kurį kviečia ir Lietuvos žaidimų kūrėjus.

PGC į Suomijos sostinę sukvies daugiau nei 1000 mobiliųjų žaidimų ir aplikacijų industrijos atstovų tam, kad sukurtų neeilinį renginį. PGC dalyvaus visi – indie žaidimų kūrėjai, monetizacijos ekspertai, didžiausių leidėjų kompanijų atstovai ir investuotojai iš visų pasaulio kampelių.

Pranešama, kad renginyje sulauksime ne vieno įdomaus pranešimo iš Rovio, Seriously, Glu, King, NetEase, Tencent ir kitų, išmaniųjų programėlių rinkoje pasižymėjusių kompanijų atstovų. Konferenciją sudarys 8 atskiros temos, kurios palies beveik visas šiandienos kūrėjams aktualias temas – aplikacijų leidyba, marketingas, bendruomenių kūrimas ir lėšų savo projektams rinkimas.

Indie kūrėjai taip pat turės galimybę sudalyvauti specialiose “Pitch and Match” sesijose į kurias jau vykdomos išankstinės registracijos. Very Big Indie Pitch leis kūrėjams užsiregistruoti ir pamėginti savo žaidimą parduoti kompetetingai teisėjų komisijai, kuri jauniems kūrėjams ne tik suteiks be galo svarbų atgalinį ryšį, tačiau ir rinks geriausius pristatymus, kurie bus apdovanoti specialiais Pocket Gamer paslaugų paketais savo žaidimo reklamai. Šiemet pirmą kartą PCG Helsinki metu bus suorganizuotas ir VR Indie Pitch, kuriame sudalyvauti gales ir virtualios realybės kūrėjai.

Jau susidomėjote ir nežinote kaip sudalyvauti? Jei užsiregistruosite į Big Indie Pitch arba VR Indie Pitch gausite nemokamus PGC Helsinki bilietus, tačiau jei nesate pasirengę savo idėjos demonstruoti viešai, o sudalyvauti vis tiek norisi, galite pasinaudoti specialia GameOn nuolaida pirkdami PCG Helsinki konferencijos bilietus. Nuolaidos kodas: GameOn20 

Daugiau informacijos apie renginį ir jo programą galite rasti renginio svetainėje.