LG kovo mėnesį Lietuvoje pristatys flagmaną Optimus G. Tai sparčiausias ir pirmasis LG 4G (LTE) ryšio telefonas su galingu keturių branduolių Qualcomm Snapdragon S4 Pro procesoriumi.

LG Optimus G išsiskirs unikalia vartotojo sąsaja, LTE ryšio galimybėmis, itin greitu 1,5 GHz Snapdragon S4 Pro (APQ8064) procesoriumi su branduolių valdymo procesu, vadinamu Asynchronous Symmetric Multiprocessing (aSMP). Pastarasis reguliuoja kiekvieno iš branduolių galią, taip prailgindamas baterijos veikimo laiką. Procesoriuje yra integruotas galingas Adreno 320 grafinis procesorius, telefonas turi 2 GB RAM.

Telefonas pirmasis rinkoje turės LG Innotek ir LG Display sukurtą Zerogap Touch ekraną. Jis plonesnis už dabartinius lietimui jautrius ekranus, todėl atkuria itin ryškias spalvas, o vaizdas išlieka aiškus net ir veikiamas aplinkos atspindžių. 4,7 colių ekranas turi True HD IPS+ 320 ppi (1280×768) rezoliuciją, RGB IPS matricą, jo vaizdo kraštinių santykis 15:9. Be to, ekranas atsparus nuo smūgių atsirandantiems pažeidimams.

Galinė kamera fiksuoja net 13 megapikselių vaizdą ir filmuoja Full HD raiška. Priekinė kamera gali filmuoti 1,3 megapikselių raiškos vaizdą. Baterijos talpa yra 2100 mAh , o svoris: 145 g.

Užsienyje šis telefonas jau yra išleistas. Kaip ir minėjome pradžioje, telefonas Lietuvą pasieks šių metų kovą. Kiek jis kainuos mūsų šalyje nėra atskleidžiama, bet Didžiojoje Britanijoje jis vertas 330 svarų.

LG, Games.lt