Šį savaitgalį nemažai „Žvaigždžių karų“ visatos gerbėjų suplūdo į Londone vykstantį renginį „Star Wars Celebration Europe 2016“. Šiame renginyje kalbama ne tik apie filmus, televizijos serialą ir knygas, bet apie jau intrigą keliantį šiuo metu „Visceral Games“ kuriamą neįvardintą žaidimą.

Kompanija „Electronic Arts“ renginyje daugiau detalių apie žaidimą neatskleidė, tačiau parodė kelis koncepcinius piešinius. Juose galima pamatyti kokios aplinkos mūsų laukia žaidime bei su kokiais veikėjams mums gali tekti susidurti.

Šis žaidimas mums leis aplankyti visiškai naujas vietoves, supažindins su naujais veikėjais bei istorijomis. Žaidimo kūrimui vadovauja Amy Henning, kuri prieš kelis metus paliko „Naughty Dog“ ir „Uncharted“ seriją. Prieš tai ji dirbo su tokiomis serijomis, kaip „Legacy of Kain“ ir „Jak and Daxter“.

„Visceral Games“ žada, kad žaidimo išleidimas įvyks tik 2018 metais. Ši data oficialaus anonso leidžia tikėtis ne anksčiau, kaip kitais metais. Na o kol kas lieka tik grožėti koncepciniai piešiniai. Ar kelių sekundžių ištrauka, kuri buvo parodyta prieš mėnesį vykusioje E3 parodoje.

Beje, šiuo metu yra kuriama ir daugiau naujų „Star Wars“ žaidimų. „DICE“ jau dirba ties antrąją „Battlefront“ dalimi, kuri bus išleista kitais metais. „Titanfall“ kūrėjai „Respawn Entertainment“ taip pat rengia šioje visatoje vykstantį projektą. O dar vienas žaidimas yra „Knights of the Old Republic“ kūrėjų „BioWare“ rankose.