Kartais kūrėjai ir leidėjai paskelbia tikrai beprotiškus konkursus, kuriuos laimėti gali naujausio žaidimo žaidėjai. „Just Cause“ kūrėjai „Avalanche Studios“ ir leidėjai „Square Enix“ patenka į šį sąrašą. Paskelbtame konkurse žadama, jog vienas žaidėjas gaus tikrą salą.

Pasak oficialiame „Just Cause 3“ interneto puslapyje skelbiamos informacijos, sąlygos laimėti salai pareikalaus pastangų. Viskas, ką reikia padaryti – per 90 dienų nuo žaidimo išleidimo surinkti daugiausiai chaoso taškų ir atsidurti žaidėjų lentelės viršuje. Šie taškai suteikiami už žaidimo pasaulyje daromą žalą bet kam. Daugiausiai aplinkos suniokojęs žaidėjas turi galimybę laimėti 50 tūkstančių JAV dolerių vertės salą arba atsiimti laimėjimą pinigais.

Beje, „Square Enix“ neįvardina salos buvimo vietos. Taip nežadama, kad sala bus gyvenama arba kad ją bus galima pasiekti ne tik laivu. Kompanija teigia, kad salos buvimo vietą praneš konkurso rėmėjas. „Visi mokesčiai, susiję su salos pirkimu ir įgijimu (įskaitant juridines išlaidas) bus laimėtojo atsakomybė. Rėmėjas negarantuoja, kad sala bus gyvenama ar pasiekiama ne tik laivu“ yra teigiama konkurso sąlygose.

Tad verta atkreipti dėmesį, kad salos laimėtojas įgijimo procese turės ir pats įnešti nemažai lėšų. Taip pat teigiama, kad konkurso rėmėjas turi teisę pakeisti prizą į kitą, kuris būtų atitinkamos vertės.

Susidomėjote ir norite pamėginti tapti nuosavos salos valdytoju? Tam reikia iš anksto užsisakyti „Just Cause 3: The Day 1 Edition“ žaidimo leidimą, užregistruoti savo paskyrą „Square Enix“ puslapyje ir ją susieti su „PlayStation Network“ arba „Xbox Live“ paskyra. Regis šiame konkurse asmeninių kompiuterių žaidėjai lieka už borto…

„Just Cause 3“ PS4, Xbox One ir AK platformose bus išleistas gruodžio 1 dieną.