Jeigu jūs bijote, jog jūsų telefone esantys tekstiniai pranešimai arba gėdingos nuotraukos gali patekti į blogas rankas, pasiskaitykite čia. Ghost Pigeon – sukuria slaptą meniu, kuris sėdi „nematomas“ šalia standartinio meniu. Šis meniu bus kaip saugykla, kurioje jūsų kontaktaktai, duomenis, garso failai, video medžiaga, nuotraukos ir t.t. bus saugomi nuo blogų rankų. Norint atidaryti ten patalpintus failus jums reikės įvesti vartotojo vardą ir PIN kodą (slaptažodį). Taigi tie kurie nežinos jūsų vartotojo vardo ir slaptažodžio negalės prieiti prie ten saugomų failų.

Programa buvo sukurta Sonaworks Ltd studijos, ją galite atsisiūsti tik už £ 10 (plius standartinio tinklo mokestis). Remiantis „Symbian S60 3rd Edition, platformos programinė įranga, ši programa yra suderinama su daugeliu“ Nokia „telefonų, su Sonaworks studija planuoja plėtoti šia programą Windows Mobile įrenginiams, iPhone, “ Samsung „ir“ Sony Ericsson „telefonams.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, arba sužinoti ar jūsų telefonas yra suderinamas su šia programa apsilankykite: www.ghostpigeon.com