JAV telekomunikacijų bendrovės „AT&T“ vadovas saviškiame interviu pareiškė, kad jau kitais metais prekyboje turi pasirodyti „Apple iPhone“ telefono versija, kuri palaikys trečios kartos mobilųjį ryšį. Šiuo metu „AT&T“ yra vienintelė bendrovė, kuri JAV rinkoje gali oficialiai prekiauti „iPhone“ telefonu.

„AT&T“ vadovas Randall Stephenson interviu televizijos kanalui „Bloomberg“ teigė, kad 3G ryšį palaikantis „iPhone“ kitais metais tikrai pasirodys, bet tvirtino nežinąs tikslesnės datos bei būsimo telefono kainos. Šiuo metu parduodamas „iPhone“ modelis palaiko tik GPRS ir EDGE duomenų perdavimo standartus, kurių greitaveikos nepakanka TV laidų peržiūrai bei kitoms užduotims, kurioms būtina didelė mobilaus interneto sparta.

JAV trečios kartos mobilusis ryšys nėra labai paplitęs, tačiau Europos ir Azijos rinkose „iPhone“ žvėriško populiarumo kol kas nesulaukia, manoma, vien dėl nesuderinamumo su 3G. Gal pirkėjai telefono dabartiniu modeliu ir domėtųsi labiau jei apie būsimą versiją su 3G nebūtų nuolat kalbama. O kai kalbos apie ją netylą, gali kilti natūralus klausimas – kam pirkti dabar, jai geresnį variantą bus galima įsigyti vėliau.

„Apple“ nekomentuoja „AT&T“ vadovo pasisakymo apie būsimą „iPhone“ versiją.