Vakar, Eidos anonsavo savo futbolo žaidimo Championship Manager 5 išleidimo datas, kurios prieš tai buvo laikytos paslaptyje. Taigi didžiausieji futbolo mėgėjai britai, šįkart džiugaus anksčiau, nei visi likusieji, kadangi žaidimas D.Britanija pasieks jau kovo 18 dieną, o visus likusius balandžio 1d. Žaidimas skirtas asmeniniams kompiuteriams.

Pirmą kartą Championship Manager serijos žaidimas pasaulį išvydo dar 1992 metais, ir nuo to laiko šios serijos žaidimų kopijų buvo parduota apie 5 milijonus. Šį žaidimą kuria kompanija Beautiful Game Studios, įsikūrusi Londone, o leidžia jau anksčiau minėta Eidos. Beje visus PS2 ir Xbox savininkus prašyčiau nenusiminti, kadangi šios platformoms skirta versija pasirodys kiek vėliau.

Championship Manager 5 leidžia jums pasirinkti klubą, kurį vesite iki pergalės. Tik jau ne žaisdami aikštėje, o darydami galbūt daug sunkesnį darbą užkulisiuose. Jūsų užduotys apima nuo komandos treniravimo iki sponsorių ieškojimo. Yra galimybė visas rungtynes peržiūrėti 2D formatu, taip matant aikštę kitu kampu, ir galbūt lemiamu momentu priimtas jūsų sprendimas gali lemti visą rungtynių baigti.

Kaip teigia kompanijos atstovai Championship Manager 5 yra vienas iš realistiškiausiu savo žanro žaidimu, suteikiantis nepakartojamą galimybę žaidėjui išbandyti tai, ko galbūt nepavyks padaryti gyvenime, vadovauti futbolo komandai. Daugiau informacijos oficialiame tinklalapyje.