Tomb Raider žaidimas sugrįžta! Tai oficialiai pranešta beveik jau mėnesis. Naujoi Laros Croft kūrėjų kompanija Crystal Dynamic šiuo metu sunkiai dirba prie naujo garsios žaidimų serijos žaidimo Tomb Raider: Legend.

Septintoji žaidimo dalis pasirodys jau šiemet, tačiau dar tiksliai neaišku kurį mėnesį ir kurią dieną, bet manoma, kad tai bus lapkričio mėnesį. Žaidimas šiais metais pasirodys AK, Play Station 2 bei Xbox platformoms, tačiau dar nėra aišku kada pasirodys Xbox 360 platformai skirta žaidimo versija.

Eidos E3 parodai pristatė demonstracinę Tomb Raider: Legend versiją. Tai ketvirtasis lygis. Lara prieina milžinišką krioklį, kuris atrodo taip tikroviškai, kad žiūrint žemyn net galva svaigsta. Taigi Larai nelieka nieko kita tik šokti nuo šlaito. Ir kaip jūs manot?.. Ne ji tikrai nemiršta ir nesusižeidžia, po kriokliu ji atranda įėjimą į milžinišką požemį. Jame matosi senovinės statulos apaugusios žolėmis, ji atranda didelį kapą. Taigi žavioji Croft be abejonės nuodugniai ištyrinėja šį senovinį kapą, tačiau kas vyksta toliau mums nėra atskleidžiama, na visiškai suprantama, nes iki žaidimo pasirodymo dar teks sulaukti rudens.

Crystal Dynamic ne veltui aštuoniolika mėnesių dirba prie šio žaidimo. Jau dabar galima pasakyti, kad žaidimo grafika yra tikrai verta dėmesio, aplinkos vaizdavimas toks realus ir detalus, kad nesižavėti tiesiog neįmanoma.

Larai kūrėjai suteikė daug naujų veiksmų, ji grakšti, lanksti, sugeba atlikti nerealius veiksmus, kuria žaidimui suteikia patrauklumo ir žavesio, tuo galima tik žavėtis.
Kaip ir anksčiau Lara su savimi turi ginklų, tai ir du pistoletai, kuriuos laiko abejose rankose, granatos, taip pat ir žiūronus, žibintą ir kita.

Kaip teigia apžvalgininkai, kuriems buvo suteikta galimybė pirmiesiems išbandyti Tomb Raider: Legend demonstracinę versiją, žaidimo kamera labai „draugiška“, ji leidžia lengvai žvalgytis aplinkui, nėra jokių trukdžių. Demonstracinė versija yra pranašas būsimas žaidimui. Tai kas buvo pademonstruota parodoje tikrai pranašauja didelę sėkmę pilnai žaidimo versijai, tačiau tikėkimės, kad kūrėjai iki išleidimo datos sukurs puikų žaidimą, kuris vėl prikels Tomb Raider seriją iš miego.

Tomb Raider: Legend oficialų Filmą galite parsisiųsti tiesiai iš Games.lt