Nelemtos Vietnamo džiunglės… pragariškas karštis ir dar pragariškesnė drėgmė, velniai žino iš kurios pusės atlekiančios kulkos, medžių lapijoje besislapstantys vietiniai komunistų kovotojai, kasdienis braidžiojimas purviname vandenyje, maisto bei ekipiruotės stygius, naktiniai košmarai, sąžinės priekaištai ir jau praktiškai nebeįmanoma adaptacija į
normalų gyvenimą. Štai kas jūsų laukia naujajame kompanijos Pterodon žaidime (hėhė, skamba kiek mazochistiškai ;)). Jei pamenate, pirmoji frančizės dalis žaidėjų bei geimingo pasaulio kritikų buvo sutikta ganėtinai šiltai ir palankiai. Žinoma, nieko nuostabaus tame neįžvelgiama, kadangi Pterodon sukaupė turbūt visą įmanomą rašytinę, garsinę bei vizualinę medžiagą, siekdama sukurti kuo autentiškesnį atogražų miškų pragaro vaizdą. Tad belieka tikėtis, kad tęsinys bus dar geresnis, įtaigesnis ir inovaciškesnis… Gal būt net skatinantis antimilitaristines nuotaikas ;).

Kaip ir buvo žadėta – vakar pasirodė demonstracinė versija, leidžianti išbandyti multiplayer įpatybes, Catch the Flag, Death Match bei Team Death Match režimuose. Palaikoma iki 64 žaidėjų. Vietcong 2 numatytas išleisti kitą savaitę.

445 MB dydžio .zip failą galite parsisiūsti iš čia:

FileFront
3D Gamers