Atrodo greitu laiku jau teks pamiršti varginančias keliones į parduotuves ir grūstis eilėse, kadangi ateitis jau čia pat. Maždaug po dešimtmečio visos pagrindinės žaidimų prekės us siunčiamos iš interneto.

Na, bent jau taip teigia vienas iš svarbių EA vyrukų Jens Uwe Intat. Kalbėdamas tinklalapiui GamesIndustry.biz, jis teigė jog per dešimtmetį visa „pramogų industrija bus prieinama parsisiuntimui į bet kokį įrenginį, o CD, DVD taps tokia pat atgyvena, kaip šiuo metu yra kasetės“.

O norint pamatyti ar tai iš tiesų yra sėkminga, tereikia savo žvilgsnį nukreipti į populiariąją iTunes ir pamatyti kur link suka žaidimų industrija. Atrodo labai greitai, mes pamiršime ką reiškia daili DVD pakuotė. O gaila.

Tačiau net ir pats Intat pripažįsta, kad nei EA, nei turbtū ir kiti leidėjai visiškai neseks muzikos industrijos pavyzdžiu, kur Apple beveik dominuoja su savo iTunes. Kas leidžia jiems kartu su muzikos industrijos gigantais be jokios konkurencijos nustatinėti kainas.

„Nesu tikras apie iTunes monopolį, bet jie turi maždaug apie 80-90 procentų visos rinkos“, – sakė jis. „Žaidimų industrija yra daug daugiau žaidėjų. Konsolių rinkoje mes sutinkame tris stambius žaidėjus. PC, kaip ketvirtasis aparatas, taip pat ne ką mažiau komplikuotas. O kur dar įvairūs nešiojami įrenginiai. Jau vien dėl to, mūsų neištiks muzikos industrijos lemtis“.

Intat pripažino ir tai, kad visado išliks žmonių, kurių daug maloniau turėti realų produktą. Jau vien dėl to, kad kitaip močiutės ir tetos negalės nupirkti savo anūkėliui dovanų, kurią jis visados mėgtų.