Overwatch vienerių metų sukakties šventė pasiekė pusiaukelę – Gegužės 19-ąją prasidėjęs renginys žaidėjus nesibaigiančiomis dovanomis džiugins dar dvi savaites, o tie, kurie vis dar neturi Overwatch, gali jį įsigyti su dvidešimties eurų nuolaida.

Keturias savaites trunkanti akcija kasdien prisijungusius žaidėjus užkraus krūva nemokamų dalykėlių – už prisijungimą kasdien kompanija „Blizzard“ dovanoja po „jubiliejinę“ loot’o dėžę, kurioje galima rasti 11 legendary skin’ų ir dešimtis naujų emocijų jūsų herojams.

Overwatch gimtadienio proga žaidimą taip pat papildys ir trys nauji arenos žemėlapiai, skirti palaikyti 3v3 elimination mačams.

Vis dar nespėjusiems įsigyti Overwatch, žaidimo gimtadienis tam puikiai tiks – žaidimo kūrėjai siūlo net 50% nukainuotą įprastą žaidimo versiją, o „Game Of the Year“ versiją bus galima įsigyti dvidešimčia eurų pigiau. Pasirinkę ją, kartu su pačiu Overwatch bus galima gauti keletą legendinių skin’ų savo herojams, bei gauti papildomo turinio ir kituose „Blizzard“ kūriniuose, tokiuose kaip Hearthstone ar Heroes of the storm.