Beveik prieš du metus strategiją Civilization IV anonsavo Atari, po metų iš jos teises į žaidimą įsigijo Take-Two Interactive, o šiandien šis PC žaidimas buvo apdovanotas auksiniu disku ir pradėtas gaminti masiškai. Ši ėjimais pagrįsta strategija, kurią kūrė Firaxis, Šiaurės Amerikoje pasirodys spalio 25, o Europoje – lapkričio 4 dieną.

Kaip ir ankstesnėse Civilization dalyse, taip ir čia jūs atsidursite akmens amžiuje ir padėsite vystytis tautai. Žaidimui progresuojant, jūs privalėsite padėti žmonėms iš primityvių kaimelių pasistatyti modernius miestus ir pasiekti įvairiausių technolginių atradimų, kultūrinių pasiekimų ir pergalių kare. Beje, ketvirtoji šios frančizės dalis pasitiks jus su pilnaverte 3D grafika ir animacijomis, dėka visiškai naujo grafinio varikliuko.

Civilizacijų žaidime tikrai netrūks, jų bus per 20. Kiekviena civilizacija pradedant žaidimą turės tik sau būdingus „bonusus“ ir technolgijas, taip pat išsiskirs skirtingais kariniais vienetais. Be to, galėsite pasirinkti vieną iš dviejų krypčių: taiką arba karą.

Foto galerija