„Omnitel“ kviečia lapkričio 11-13 dienomis dalyvauti „Omnitel“ organizuojamose pirmosiose tarptautinėse programėlių dirbtuvėse „AppCamp“! Tai didžiausias Skandinavijos ir Baltijos šalyse programėlių kūrėjų renginys, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei 300 dalyvių!

Programėlių dirbtuvės truks visą savaitgalį, kurių metu galėsite pristatyti bei įgyvendinti savo idėjas. Sukurtas programėles vertins specialiai suburta komisija, kuri atrinks geriausias programėles, o jų kūrėjus apdovanos: 5 000 eurų piniginiu prizu, skirtu tolesniam programėlės vystymui, kelione į tarptautinę IT konferenciją ar „Startup“ renginį bei „Samsung“ išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais.

Jei neturite savo idėjos, galėsite įveikti specialiai pateiktas užduotis. Sukurkite programėlę apie Arvydą Sabonį, Meno programėlę Nacionalinei dailės galerijai, širdies ritmą matuojančią ir informaciją gydytojui perduodančią programėlę ar kitą pateiktą idėją ir laimėkite specialų kompanijos įteiktą prizą.

Renginyje gali dalyvauti visi, kas turi idėjų ar sugebėjimų programėles paversti veikiančiomis, naudingomis ir populiariomis. Laukiamos komandos ir pavieniai entuziastai, kurie galės renginyje suburti savo komandas. Renginio metu Jums padės ir įkvėps keliolika Lietuvos ir užsienio šalių mentorių. Galėsite kurti programėles visoms didžiausioms operacinėms sistemoms: „Android“, „iOS“, „Symbian“, „BlackBerry“, „Windows Phone“, „Bada“ ir kitoms platformoms.

Įkvepianti veiksmo vieta – Nacionalinė dailės galerija, Konstitucijos pr. 22, Vilnius.

Taigi, jei turite naudingos, įdomios programėlės idėją arba norite dalyvauti programėlės kūrimo procese (kaip programuotojas ar dizaineris) registruokitės jau dabar adresu www.appcamp.lt! 
 
Daugiau informacijos apie renginį rasite www.appcamp.lt bei AppCamp Facebook fanų puslapyje!

Nepalikite savo skaitytojų nežinioje bei pasidalinkite su jais šia naujiena apie galimybę dalyvauti ir laimėti puikius prizus!

Dalyvavimas nemokamas!