„Sledgehammer Games“ oficialiai patvirtino, kad „Call of Duty: Advanced Warfare“ sulauks atskiro zombių režimo, pavadinto „Exo Zombies“.

Režimas pasirodys kartu su pirmuoju DLC „Havoc“, kurį planuojama išleisti kitų metų pradžioje. Zombių invazija stiprės su kiekvienu išleidžiamu DLC, nes jie vis pasiūlys kažką zombiško, galbūt naujų žemėlapių jiems pataškyti. Numirėliai bus kiek nestandartiniai – iš esmės tai bus tos pačios supuvusios griuvenos, tačiau įvilktos į egzoskeletus. Tai reiškia, kad šie mėsgabaliai strakalios sienomis, atlikinės dvigubus šuolius ir kitus zombiams nebūdingus dalykus.

Užuominą į zombių režimą galima rasti ir pačiame žaidime. Tiesa, tam jums reikia įveikti visus „Exo Survival“ žemėlapius, tuomet atrakinsite specialią priešų bangą, kurią sudarys ne žmonės, o numirėliai. Kam tie zombiai, ten kur jų visai nereikia? Na, žinote, tokia jau ta dabartinė žaidimų mada. Jie – elito ženklas, kaip kad verslininkui prabangus automobilis, auksinis laikrodis ir juodas čemodanas.