Dabar tokie laikai – simuliatoriai leidžiami krūvomis. Duonos, katės, akmens, ožkos, lūšies ir kokie tik nori. Dažnu atveju tokie žaidimai kuriami kaip parodijos ir daug žaidėjui nepasiūlo. Na, galima iškrėsti vieną kitą šposą. Pavyzdžiui, „I Am Bread“ žaidime galima susilipti į duonos skrudintuvę ir save pakepinti. Cha cha. Linksma. O kaip rimtesni simuliatoriai?

Jei ieškote kažko rimtesnio, tuomet „Ant Simulator“ turėtų būti iš tų rimtesnių simuliatorių būrio. Tai žaidimas, kuriame tapsite skruzde. Nors projektas šiuo metu yra alpha stadijoje, žadama, kad galutinėje versijoje rasime kelias skirtingas skruzdžių rūšis, kolonijos valdymo sistemą, bus galima rausti tunelius, statyti, rinkti išteklius. Reikės ne tik gintis nuo svetimų rūšių bei skruzdėlių kolonijų, bet ir jas atakuoti. Kūrėjai teigia šiuo metu dirbantys prie procedūriškai generuojamų žemėlapių, kampanijos ir virtualios realybės akinių palaikymo.

Žaidimas kuriamas naudojant „Unity 5“ variklį, kada sulauksime galutinės versijos, neužsimenama. Daugiau detalių apie projektą galite sužinoti oficialiame tinklapyje. Prototipinę žaidimo versiją rasite čia. Žemiau pateikiame filmuką, kuriame demonstruojamas pats žaidimas bei kalbama apie naują apšvietimą, judėjimo mechaniką ir ateities planus.