Gera naujiena – „Capcom“ leidėjai jau baigia ruošti eilę papildymų geriausiai parduodamoms žaidimų serijoms, kaip „Resident Evil 5“. Bloga naujiena – Vienas iš šių žaidimų žaidėjus pasieks vėliau nei tikėtasi. „Capcom“ pranešė, kad „GRIN“ studijos kuriamas „Bionic Commando“ dienos šviesą geriausiu atveju pasieks šių metų vasaros pabaigoje arba rudenį. Leidėjai leido suprasti, kad tikimasi, jog vėlesnis žaidimo išleidimas bus finansiškai sėkmingesnis.

„Bionic Commando“ – tai prieš 20 metų Nintendo konsolėje pasirodžiusio žaidimo atgaivinimas. Tačiau žaidimo istorija truputį pasikeitė. Bionikos rėžimas žlunga. Vyriausybė nusprendžia, kad bionines technologijas, kurias naudojo armija, per sunku kontroliuoti, todėl jų atsisakyta. Tai reiškia, kad visi bioniniai kariai (žmonės su bioniniais kūno patobulinimais, suteikiančiais daugiau galios) privalo pasiduoti ir grąžinti bionines technologijas. Kai kuriems, kaip pagrindiniam veikėjui Nathan, tai nėra didelė bėda, kadangi jis turi tik bioninę ranką, tačiau kiti šioms technologijoms atsidavę labiau. Daugeliui karių bioniniai patobulinimai yra pakeitę galūnes ir organus, kurių jie kažkada neteko mūšiuose…

Bioninių karių gyvenimas neteko prasmės, todėl jie sukilo. Dauguma jų prisijungė prie paslaptingos radikalių pažiūrų organizacijos, kuri žaidime tampa pagrindiniu neramumų šaltiniu. Žaidimas prasideda kai Nathan patenka į kalėjimą, kur nuimama jo bioninė ranka. Kaip jis įsivelia į neramumus, kūrėjai kol kas neatskleidžia.

„Bionic Commando“ veiksmas vyks subombarduoto Ascension City griuvėsiuose. Milžiniški griuvėsiai atrodo fantastiškai. Juose lengva pasiklysti, jais smagu kopti ir šokinėti. Juose ypatingai pavojinga, nes griuvėsius naršo netik dezertyrų ieškanti armija, bet ir kiti sukilę bioniniai kariai. Jūsų bioninė ranka yra ypatingas ginklas. Ji netik prideda milžiniškos fizinės jėgos, bet ir suteikia kitų galių. Progresuodami žaidime galėsite tas galias tobulinti, o gal net pridėti naujų.