Panašu, kad nors „Nintendo“ sėkme per artėjantį šventinių pirkinių sezoną nieks neabejoja, kompanija visgi rengia staigmeną. Jos atstovai kreipėsi į JAV valdžios institucijas dėl naujo prekės kodo „Wii“ konsolei išdavimo. Įprastu atveju tai gali reikšti tik vieną – pasikeis kai kurios produkto savybės.

Ką naujo „Wii“ konsolėje planuoja „Nintendo“ kol kas galima tik spėlioti. Gal galų gale atsiras galimybė žiūrėti DVD filmus, kuri buvo žadėta jau senokai? O gal bus patobulinti valdikliai? Velniai žino.

Daug kas spėja, jog naujovė bus viso labo „Wii“ ir kokių nors priedų ar žaidimų rinkinys, t.y. jokių iš esmės naujų funkcijų neišvysime. Taip pat tikėtinas ir naujos „Wii“ spalvos variantas. Tuo tarpu galimybe atsirasti DVD peržiūrai daug kas vertina skeptiškai, nes tuo kompanija veikiausiai mažai suinteresuota – „Wii“ perkama ir taip.

Oficiali „Wii“ kaina Japonijos rinkai šiuo metu yra 25 tūkstančiai jenų (apie 500 litų), JAV rinkai – 249 doleriai (apie 600 litų), Europos rinkai – 249 eurai (859 litai). Na, Lietuva, panašu, kol kas dar ne Europoje 🙂