Kaip jau buvome rašę, šį rytą „Nintendo“ savo surengtoje spaudos konferencijoje Tokijuje anonsavo visiškai naują nešiojamos konsolės „DS“ modelį.

Jis vadinsis „DSi“ ir viena didžiausių jo naujovių – 17 procentų didesnis ekranas. Jame taip pat bus integruota 3 megapikselių fotokamera.

Jūs galėsite nufotografuoti jums patikusius vaizdus su „DSi“, išsaugoti juos konsolėje būsiančioje SD kortelėje ir vėliau, pavyzdžiui, peržiūrinėti jas per televizorių naudojantis „Wii“. Naujoji versija dar turės ir integruotą GBA kortelių skaitytuvą.

Be to, „DSi“ turės integruotą naršyklę ir atsisiunčiamų žaidimų sistemą, žinoma „DSiWare“ vardu, kuriuos atsisiuntus bus galima išsaugoti „SD“ kortelėje. Keletas žaidimų šioje sistemoje bus nemokami, o už likusius atitinkamai bus prašoma po 200, 500 ar 800 „Nintendo“ taškų.

Kartu turėtu pasirodyti ir „DSi Shop“, kurioje bus galima įsigyti įvairaus atsisiunčiamo turinio. Galiausiai bus ženkliai pagerintos audio galimybės, kas jausis ne tik klausant muziką, bet ir mokantis užsienio kalbų.

O šią naująją „DS“ versiją Europoje „Nintendo“ planuoja pristatyti kitų metų pavasarį. Tuo tarpu Japonijoje „DSi“ pasirodys lapkričio 1 dieną ir kainuos 130 eurų.