Vakar pasirodžiusi NFS: World naujovių informaciją apie naują „Team Escape mode“ neužsibaigia vien tik tuo, kūrėjai atskleidė dar daugiau informacijos apie kitas NFS: World naujoves:

„Performance Shop“
NFS World turės naujas „tuning’avimo“ galimybes! Nepaisant jau dabar esant optinio tuning’o, mes gausime „Performance“ parduotuvę, kur galėsime tuning’uoti savo mašiną septyniuose skirtingose kategorijose: variklis, indukcija, transmisija, stabdžiai, pakaba, padangos ir „įvairūs“ (Angl. misc), kuriame bus papildomos detalės kaip „spoiler’iai“, „custom“ išmėtimo vamzdžiai ir pan. Jūs galėsite tobulinti savo mašiną visuose šiuose kategorijose. Kiekviena mašina ir kiekviena dalis turi savo įtaką greičiui, akseleracijai ir valdymui. Taip pat mašinos garsas priklausys nuo to, kokias dalis esate patobulinę ir kokias įdėję į mašiną.

Jau nusipirktos tuningavimo dalys bus galimos tik vienai mašinai ir negalės bus perkeltos į kitas mašinas.

Nakties važiavimas
NFS World žaidime bus tikras nakties rėžimas! Jau dabar visa tai atrodo tikrai gerai, o dar naujas nakties važiavimo rėžimas į žaidimą įneš dar daugiau įvairumo. Naktis žaidime truks maždaug kelias valandas. Kad galėtumėte susidaryti įspūdį, internete žada pasirodyti nauji paveikslėliai su važinėjimu naktyje.

Nauji automobiliai
Need for Speed World nesustoja ties dabartiniu kūrimo lygiu – čia bus naujų automobilių, pamažu pridėtų į žaidimą. Greitu metu į žaidimą ketinama pridėti mažiausiai 30 naujų mašinų, deja, mes dar nežinome kokios tai bus mašinos. bet atrodo, kad tarp jų bus ir 4 klasės automobilių.