Visų lenktynių ir „NFS“ serijos gerbėjų džiaugsmui, „EA“ pranešė, jog naujausios šios serijos žaidimo „NFS ProStreet“ demo versija „Xbox 360“ konsolei jau pasirodė „Xbox Live“ tinkle.

Visi savo namuose turintys šią „Microsoft“ konsolę kartu su interneto ryšiu, parsisiuntę 655 MB dydžio demo versija galės išbandyti – ką gi naujo siūlo dar vienas „Need for Speed“ žaidimas.

O tiems, kurie dėl įvairių priežasčių dar nusprendė apsieiti be konsolių, apie būsimąjį šio rudens hitą šiek tiek papasakosime. Didžiausia naujovė „ProStreet“ bus galimybė modifikuoti savo automobilio vidų, o ne tik piešti naujus lipdukus kaip anksčiau.

Taipogi dabar reiks važinėti kiek atsargiau, kadangi žaidime atsirado galimybė daužyti automobilius. Iš „privalomų“ naujovių, kiekvieno virtualaus nelegalių lenktynių mėgėjo lauks nauji režimai, trasos, automobiliai ir aišku – geresnis vaizdas.

„Need For Speed ProStreet“ turėtų pasirodyti jau lapkričio 23 dieną „PS3“, „360“, „PC“, „PS2“ ir „DS“ konsolėms. O lapkričio 30 dieną prisijungs ir „Wii“ versija. Kada pasirodys „PSP“ konsolėms skirta versija – kol kas neaišku.