Penktadienį rašėme apie šlovingą „Need for Speed“ pergalę „Vaikų balsas 2007“ renginyje. Ką tik games.lt gūžtą aplankė EA žaidimų tiekimu į Lietuvą besirūpinančios įmonės atstovas Andrius Kubiliūnas. Pasidabinęs plačia šypsnena ir nešinas ganėtinai sunkia statulėle Andrius nesileido fotografuojamas, tačiau statulėlę nupleškinom ir pateikiam jūsų įvertinimui :).

Vaikų Balsas 2007

Paklaustas kaip jaučiasi jau trečius metus iš eilės atsiiminėdamas apdovanojimus Andrius atsakė: „Puikiai. Žinia, kad EA žaidimai patinka vaikams išties džiugina ypač atsižvelgiant į šių dienų konkurenciją kompiuterinių ir ne tik žaidimų srityje. Aišku… Norėtūsi, kad mūsų mažieji daugiau laiko leistu kieme ar su draugais, bet neslėpsiu, apdovanojimus gauti išties smagu ir didelė garbė. Didelis ačiū balsavusiems“.

Priminsiu, kad NFS: Carbon rinkimuose varžėsi su visais vaikų pasiūlytais žaidimais. Jų buvo 67 ir saraše galėjote rasti viską pradedant kavonkėm ar krepšiniu baigiant sudėtingais ir nelabai kompiuteriniais ir stalo žaidimais. Į finalą pateko tris pretendentai. Kolekcionuojamų kortelių žaidimas „Yu-Gi-Oh“, loginis stalo žaidimas „Alias“ (pasakyk kitaip) ir kompiuterinis žaidimas Need for Speed Carbon.