Amerikiečių kino vunderkindo Weso Andersono žaismingas ir išradingas filmas pribloškia meniniu dizainu, subtiliu humoru, protingais dialogais, indiškos muzikos garsais ir į kiekvieną sceną prikaišiotomis smulkmenomis. Dvasingą filosofinę nuotykių komediją sustiprina unikalus ir precedento neturintis formatas, kuris privertė daugelio šalių rodytojus pakeisti susiformavusias seansų organizavimo tradicijas. Kūrinį sudaro dvi atskiros dalys: Paryžiuje nufilmuota 13 minučių trumpo metražo istorija „Viešbutis Chevalier“ ir Indijos geležinkeliais riedančiame traukinyje „The Darjeeling Limited“ inscenizuotą komediją.

Nugalėtojai bus paskelbti pirmadienį!!!

Panašu kad nusimato puiki komedija :). Puikiam filmui – privaloma surengti ir puikų konkursą, bei padovanoti keletą bilietų į kiną.

Keli klausimai, o iš visų teisingai atsakiusiųjų ištrauksime du, kuriems kartu su padovanosime po du pakvietimus į filmą Kelyje su „Dardžylingu“, bet kuriame Forum Cinemas kino teatre.

1. Kokie pagrindinių filmo herojų, trijų brolių vardai?
2. Kas yra Indijos sostinė?

Atsakymų laukiu e.pašto adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Kelyje su „Dardžylingu“, o laiške parašykite teisingus atsakymus bei savo niką games.lt.

Atsakymų laukiu iki penktadienio ryto (01.18), nugalėtojus paskelbsime tą pačią dieną :). Na, o visiems kurie patingės (negi tokių bus?) ieškoti atsakymų arba nepasiseks laimėti pakvietimų, primenu, kad Forum Cinemas šis filmas rodomas nuo sausio 18-os dienos.