Prisimenate sukčiavimo būdą, kuomet pirminėje „The Witcher 3: Wild Hunt“ vietovėje, pavadinimu White Orchard, galėjote žudyti nekaltas karves, rinkti jų odas, jas parduoti ir taip uždirbti daug pinigų? Kūrėjai išradingu būdu parklupdė tokius sukčiautojus ant kelių – pabandykite nužudyti nors vieną karvytę ir jų vieton atbėgs galingas aukšto lygio monstras.

O štai dabar, pasirodžius „Hearts of Stone“ papildymui, sukčiautojų, kurie naudojasi exploit’ais tam, kad žaidimo pradžioje gautų dideles pinigų sumas, laukia dar vienas siaubas. Koks? Tai mokesčių surinkėjas Walthemor Mitty, kurį Geraltas anksčiau ar vėliau savo kelyje sutiks. Ir kas tada? O tada, jei tik paaiškės, kad kažkokiu būdu uždirbote dideles pinigų sumas ir jas nuslėpėte, turėsite sumokėti baudą!

„Gavome pranešimų, kad per pastaruosius mėnesius gana greitai uždirbote nemažą sumą pinigų. Taip greitai, kad tai sukėlė įtarimų. Tu negali šito išvengti. Privalai atsakyti į mano klausimus sąžiningai ir pilnai“, – sako Walthemor Mitty Geraltui.

„Ar jūs kada nors užsiėmėte didmenine odų prekyba White Orchard vietovėje?“, – klausia Geralto jis. Atsakykite į jo užduotus klausimus taip, ir, kaip praneša kai kurie žaidėjai, turėsite sumokėti 1000 auksinių baudą.

Susitikimas su mokesčių surinkėju įamžintas žemiau pateiktame filmuke. Filmuko autorius teigia, jog anksčiau jam yra tekę naudoti exploit’ą su karvėmis ir kad pokalbis su mokesčių surinkėju yra pastarojo įvykio pasekmė.