Visai neseniai žurnalas „Variety“ informavo, jog „Microsoft“ juda į didžiuosius ekranus. Kompanija pasirašė beveik milijono dolerių vertės kontraktą su Alex Garland, tarp kurio darbų yra tokie filmai kaip „The Beach“ ir „28 Days Later“, kad jis paruoštų puikiąją Halo frančizę kelionei į didžiuosius ekranus.

Pati kompanija savo veiksmų išsamiai nekomentuoja.

Galbūt tyla yra naudinga pačiai „Microsoft“, nes apie jos konsolinį žaidimą sukasi kasdien vis daugiau įvairiausių gandų, na o tai tik pakelia žaidėjų susidomėjimą.

Pasamdžiusi Garlandą (Garland), „Microsoft“ tarsi ruošia pilną paketą kino studijoms. Joms teliks tik pačio filmo filmavimas. Žurnale tai pat buvo teigiama, jog Microsoft šitaip elgtis patarė buvęs „Columbia Pictures“ prezidentas Peter Schlessel. Esą tai optimali taktika norint išvengti siužetinių ir kitokių klaidų, kurios įvyko filmuojant „Resident Evil: Apocalypse“ ir „Alone in the Dark“.

Na, toks „Microsoft“ žingsnis yra ištiesų sveikintinas, tikėkimės, jog jai pavyks viską įgyvendinti teisingai ir mes jau greitu laiku pamatysime filmą, verta pačio „Halo“. Jis žaidėjų vieningai vertinamas itin gerai.