Kaip žinia, nuo vakar „Valve“ leido modifikacijų kūrėjams apmokestinti savo sukurtą turinį. Nors pasak pačios kompanijos tai turėtų išeiti į naudą, tarp žaidėjų tai sukėlė nemažą vajų.

Dauguma jų pasipiktinę tokiu kompanijos sprendimu ir reikalauja grąžinti seną tvarką, kuomet visos modifikacijos visiems žaidėjams buvo nemokamos. Change.org tinklapyje pradėta peticija, kurioje per 24 valandas pasirašė virš 34,000 žaidėjų. Pasirašyk, jei tik nori, kad būtų grąžinta sena tvarka ir galbūt „Valve“ atsižvelgs į žaidėjų norus, jei tik paklausa bus didelė.

Kalbant apie tas pačias modifikacijas, nepraėjus nei 24 valandoms nuo naujos sistemos paleidimo buvo pašalinta pirmoji apmokestinta modifikacija. Teigiama, jog joje buvo naudojamas kito žmogaus sukurtas turinys. Pasinaudodami naująja tvarka, žaidėjai pradėjo sukčiauti ir pelnytis pinigus iš kitų žmonių sukurto turinio.

Štai kokiais laikais gyvename. Apmokestinami ne tik DLC, bet ir modifikacijos. Kas bus apmokestinta dar? Galbūt netrukus už kiekvieną „Play Singleplayer“ paspaudimą reikės kloti pinigus? O gal už kiekvieną žaidime nubėgtą virtualaus pasaulio kilometrą kūrėjai pradės reikalauti po vieną dolerį?