Genetinė anomalija gali būti ne tik prakeiksmas. Tai gali būti ir pati stebuklingiausia dovana, unikali galimybė. Deivis Raisas (akt. H. Christensenas) yra šoklys. Jo kūne esanti genetinė anomalija leidžia vaikinui akimirksniu patekti į bet kokią pasaulio vietą. Pakanka vien aiškiai ją įsivaizduoti – ir troškimas jau išsipildė.

Beribės laisvės ir fantazijos kupinu gyvenimu besimėgaujantis Deivis netrukus sužino, kad ne jis vienas turi tokią genetinę anomaliją. Sutikus jauną šoklį Grifiną (akt. J. Bellas), jam prieš akis ima ryškėti visas paveikslas. Paaiškėja, kad pasaulyje egzistuoja ir daugiau tokių kaip jis ar Grifinas, taip pat, kad egzistuoja slapta organizacija, kurios nariai yra prisiekę išnaikinti šoklius. Šis jų tarpusavio karas tęsiasi jau tūkstančius metų. Susidraugavęs su šokliais, Deivis taip pat įtraukiamas į amžinąjį karą. Prasideda žmogaus – šoklio medžioklė, kvapą gniaužiančiais šuoliais nuvedanti į kelionę aplink pasaulį minties greičiu!
Klausimai ir užduotys:
1. Filme galima išvysti Paladiną. Kas yra Paladinas ir kuo jis skiriasi nuo Šoklio? Koks Paladinų tikslas?
2. Papasakokite ką jūs veiktumėte jei būtumėte Šoklys? (keletu sakinių, jei norite galite parašyti mini istoriją)


Jūsų laiškų su teisingais atsakymais ir atliktomis užduotimis laukiu visą ilgąjį savaitgalį. Du laimingieji ištraukti burtų keliu laimės po skaitmeninį 8 megapikselių fotoaparatą papuoštą „Šoklio“ atributika, o dar du – po „džemperį“ taip pat su „Šoklio“ atributika. Už prizus dėkojame Forum Cinemas!

Laiškus kaip visada siųskite e.pašto adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Šoklys, o laiške tikiuosi rasti teisingus atsakymus, atliktą užduotį bei jūsų niką games.lt.

Forum Cinemas šis filmas jau rodomas nuo vasario 29-os dienos.