Šiandien ta diena, kai pagaliau ir Europa gali džiaugtis World of Warcraft. Priminsiu jog Šiaurės Europoje žaidimas buvo išleistas dar lapkričio 23d., ir būtent tada, net tris dienas visuose servuose buvo tikras chaosas, daugybė žaidėjų, perkrauti servai ir t.t. Plačiau apie tai galite rasti čia.

Tuo laiku laimingai juokėmės iš amerikiečių ir jų nesėkmių, gaila, bet tas pats atsitiko ir mums. Visai neseniai apie vidurdienį Europos laiku, Blizzard sustabdė vartotojų kūrimą, be jų deja net ir turint originalę pakuotę neįmanoma žaisti. Šiuo metu pagrindiniame Blizzard tinklalapyje yra skelbiama apie tai jog serveriai sustabdyti nenumatytam laikotarpiui ir bet kada gali būti atnaujinti, taigi laukit ir sekite naujienas.

O belaukdami galite pasiskaityti Games.lt World of Warcraft apžvalgą. Tai ir apie jo karštinę Lietuvoje. Taigi lagaminai kelionei sukrauti, viskas paruošta, o Blizzard traukinys vėluoja…

Atnaujinimas: Vakar t.y. Vasario 11d., vėlai vakare Blizzard atnaujino visų vartotojų registravimą. Taigi, dabar jau visi nespėję galį vėl susikurti vartotoją ir žaisti.