Jei jums šiandien blogai, jei net ta žinia, jog penktadienis, nepakelia jums nuotaikos, vis dairotės pro langą ir skundžiatės dėl pernelyg didelių šalčių, tai galbūt jums pagerės, po šio teksto, prisiminus Natalie Denning.

Ji yra Didžiosios Britanijos Playboy žvaigždė, ir šiuo metu ji stovi lauke, Londone Oksfordo gatvėje, ir pristatinėja naująjį žaidimą Playboy: The Mansion, kuriame yra ir ji pati. Žinoma galima spėti, jog apsirengusi tikrai ne taip, kaip matote nuotraukoje.

Na neteks jai vargintis su žaidimais visą dieną. Pristatymo laikas yra numatytas nuo 13:00 iki 15:00 (Lietuvos laiku – 15:00 iki 17:00) valandos t.y. dabar. Jei esate didelis playboy gerbėjas, galėsite net gauti ir 10 svarų nuolaidą žaidimui, jei jį nusipirksite iki savaitės galo, kovo 6 dienos.

Kaip jau turbūt žinote, žaidime Playboy: The Mansion jūs įsitrauksite į Hugo Hefnerio rolę, ir turėsite galimybe pastatyti visą Playboy imperiją, leisdami žurnalą, statydami namus foto sesijoms, kviesdami įvairias gražuoles ir aišku rengdami nešvankius vakarėlius su kviestiniais VIP svečiais.

Šiuo metu Playboy: The Mansion AK versija jau yra prekyboje, o Playstation versija pasirodys greitu laiku.