Tai štai, per NBA TV jau matome pirmąsias NBA EUROPE LIVE kovas. Pirmieji jėgas su NBA komanda išmėgino Madrido „Real“ krepšininkai tarp kurių žaidžia ir du lietuviai, tai Kaukėnas bei D. Lavrinovičius. Nors ir „Real“ pralaimėjo, dėl to jie nesigraužė, nes pasak trenerio, tai buvo tiesiog treniruotė. Rungtynės baigėsi 87:102. Lietuvių indėlis šiame mače – 16 taškų. Po traumos grįžęs Lavrinovičius aikštėje praleido 15 minučių, per jas į „Jazz“ krepšį spėjo įmesti 2 taškus (1/4 dvitaškiai), atkovoti 6, prarasti 2 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, blokuoti 2 varžovų metimus bei tris kartus prasižengti.

Kaukėno statistika kiek geresnė. Gynėjas aikštėje praleido kiek daugiau nei 27 minutes, per jas pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėme 1, o prarado 2 kamuolius ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Pilnos komandos žaidėjų statistikos:

„Real“: Louisas Bullockas 18, Rimantas Kaukėnas 14, Sergio Llullas ir Novica Veličkovičius 11, Travisas Hansenas 9.

„Jazz“: Paulas Millsapas 20, Deronas Williamsas 16, Carlosas Boozeris 14, Mehmetas Okuras 9.

Ką manot, ar kitos su NBA klubais susikauniančios Europos komandos turi šansį įveikti NBA klubus?

p.s.: Dar viena komanda buvo tiesiog nušluota nuo aikštės. Kleizos vedami „OLY“ pralaimėjo SA`Spurs. Visas problemas aikštės šeimininkai išsprendė dar pirmajame kėlinyje. Jo viduryje „Spurs“ surengė spurtą 12:0 ir po taiklaus Matto Bonnero dvitaškio skirtumas tapo triuškinantis – 29:9.
Kleiza šias rungtynes pradėjo starto penkete ir išvis aikštėje praleido beveik 18 minučių. Per jas lietuvis pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

Jau 2:0 NBA naudai. Kaip manot, kas dar gali mesti rimtą iššūkį NBA ?