Internete pasirodė pirmosios detalės apie visų taip laukiamą „NFS: Carbon“.

Žaidimo pavadinimas siejamas su „Carbon Canyon“ esančiu Kalifornijoje. Čia lenktyninkai susirenka labai greitoms lenktynėms.

Daugeliui turbūt įdomu į ką panašesnis bus „NFSC“ – į „Underground 2“ ar į „Most Wanted“. Žaidimas tikriausiai turės tiek vienos tiek kitos „NFS“ dalies elementų. Bus ir policijos gaudynių ir galimybė susikurti savo komandą. Žaidėjų lenktyninkų komandos nariai turės skirtingas savybes – vieni bus stipresni varžovų išstūmime iš trasos, kiti geriau „driftins“ ir panašiai. Šie lenktyninkų įgūdžiai bus labai svarbus lenktynėse kanjonuose.

Žaidime bus trys dideli žemėlapiai ir septynios teritorijos. Kurias žaidėjams teks užvaldyti lenktyniaujant. Kiekviena teritorija suteiks tam tirką „bonusą“ – pavyzdžiui pigesnes „tiuningo“ detales. Taip pat kalbama, kad žaidime bus ir dar net neišleistų automobilių, ir suderinamumas su PS3 pulteliu, kuris yra jautrus pakreipimams. Tačiau šie duomenys dar nepatvirtinti.

„NFS Carbon“ bus išleistas žiemą šioms konsolėms: Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PS2, Xbox ir PSP. Ar bus išleistas ir asmeniniams kompiuteriams dar neaišku.