Iš oficialios svetaines sužinojau, kad „Splash Damage“studijos pastangomis kuriamas žaidimas „Enemy Teritory:Quake Wars“. Žaidimų kūrėjai teigia šis žaidimą bus kaip FPS su RTS elementais. Žaidimo veiksmą vyks ateityje.

Nesunku suprasti, kad mūšiuose dalyvaus dvi pusės-Strongai ir Žemes gyventojai. Žaidime bus labai išplėstą žaidimo“multiplayer“ režimas. Užduotis bus nuo Tarpusavio kovu iki įvairiu sunaikinimo objektu. Žaidėjų džiaugsmui žadama žaidime pasiūlyti iki 40 transporto priemonių.

„Enemy of Teritory:Quake Wars“ kaip ir buvo manyta jis yra kuriamas modifikuotu ‘Doom 3″grafikos varikliu.Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo fantastiškai,bet ar ištiko ?.tačiau neverta labai stebėtis Polo Vedzvudo,vieno iš“Splash Damage“ kūrėjų teigimu „Doom 3″variklis sulaukė daug didesnes pertvarkos negu tikėjosi iš pradžiu.Grafikos patobulintas varikliukas naudoja“Maga texture“technologija.

Užduosiu klausima-Ko laukti iš šio žaidimo? unikalaus žaidimo,nes nesinorėtu gauti eilinio „Doom 3″tęsinio.Ir ar išsipildys žaidimo kūrėjai užsibręstus tikslus.

Šį žaidimą įšvisime tik 2006 ketvirtame ketvirtyje,bet šio žaidimo vienas dalykas nuliūdiną jis reikalaus labai dideliu kompiuterio resursu.