Activision jau švenčia legendinės Star Wars filmų serijos 30-metį, ir ta proga anonsavo naująjį LEGO Star Wars žaidimą.

LEGO Star Wars: The Complete Saga (taip ir vadinsis naujasis žaidimas) turės istorijos bei veiksmo iš visų šešių Star Wars filmo dalių. Žaidimas bus išleistas Xbox 360, PS3, Wii bei DS konsolėms jau šį lapkritį.

Traveller’s Tales kurs naująją dalį. Taip pat žadama, jog žaidimas bus labai platus, lyginant su praeitomis dalimis. Didelė veikėjų gausa: galėsite pasirinkti per 160 veikėjų, kuriuos bus galima įvairiai redaguoti. Jūs galėsite keisti savo veikėjų galvas bei liemenis, tokiu būdu sukurdami naują savo hibridinį veikėją.

Bus pristatomi nauji žaidimo lygiai: nuo stipriai perdarytų praeitų žaidimo dalių lygių iki visiškai naujų ir nematytų. Be abejo sulauksit ir naujojo žaidimo iššūkio rėžimo (anglų k. – Challenge Mode).

Tačiau didžiausias naujosios žaidimo dalies žingsnis bus naujasis dviejų žaidėjų rėžimas tinklu. Visi turintys Xbox 360 ar PS3 galės žaisti tinkle. Tai bus pirmas kartas visoje serijos istorijoje, kada žaidimas persikelia į tinklą. Wii bei DS savininkai kol kas neturėtų nusivilti, kadangi Traveller’s Tales jau kuria neįprastas žaidimo versijas šioms Nintendo konsolėms.

Pirmieji du serijos žaidimai užsitarnavo žaidėjų simpatijas ir jų buvo parduota daugiau kaip 7 milijonai kopijų vien Jungtinėse Valstijose. Taip ši serija užsitarnavo itin gerus žaidimų kritikų įvertinimus.

Belieka tikėtis, kad naujoji dalis tik dar labiau sustiprins LEGO Star Wars žaidimų serijos populiarumą. O jau savaime aišku, kad Traveller’s Tales turės gerokai paplušėti.