Gaukite letenas su „The Sims 2: Pets“ papildymu!

Sukurkite idealu naminį gyvūnėlį savo Sims’ams, su kuriuo žaistumėte ir mylėtumėte visa širdimi. Sukurkite viską nuo jo letenų iki individualybės. Pasirinkite nuo daugybės populiarių šunų ir kačių veislių, tokių kaip šnauceris ir siamo katė. Arba susikurk unikalius katę ar šunį, modifikuojant jų bruožus ir kūno tipą. Tavo Sims’ai gali išmokyti savo naminius gyvūnėlius triukų, gali pasiimti juos paišdykauti į parką, kuriame jie susipažintų su kitais savo draugais ar nupirkti jiems žaislų, lovų ar dar daug kitų dalykėlių. Bet gyvūnėliai turi protą, tad tikėkites netikėtumų!

Tavo Sims’ai turi gyvūnėlius!
Pripildyk savo Sims’ų šeimyną šunimis, katėmis, paukščiais ar net jūros kiaulytėmis. Vaikai apsikabinę kačiukus, tėvai prie TV su apsnūdusiu katinu, seneliai dažnai leidžia saulėtą dieną parke su jų ištikimu vokiečių aviganiu. Tavo Sims’ai dalinsis gyvenimu ir ypatingais momentais su savo naminiais gyvūnėliais.

Sukurkite gyvūnėlius
Pasirink nuo daugybės šunų ir kačių veislių ar susikurk unikalią katę ir šunį, modifikuojant jų kūno tipą, veido formą, kailio spalvą, žymes ir daugiau. Paskui pasirink jų individualybę! Talentingas ar kvailas bokseris, vikrus ar tingus Birmos katinas.
Tau nuspręsti!

Gyvūnėliai turi genetiką
Maišyk įvairias veisles ir sukurk originalius gyvūnus arba išvesk naują veislę ir užregistruok ją Create-A-Family funkcijoje kaip unikalią veislę.

Sėdėt, Spaikai, Sėdėt
Tavo Sims’ai gali išmokyti gyvūnėlius triukų, tokių kaip purtytis, atnešti, sukinėtis aplinkui ir daugiau. Maištingi gyvūnai gali nuversti ir trintis tarp šiukšlių arba draskyti sofą, bet Sims’ai gali pakeisti savo gyvūnėlius, jei juos teisingai išmokys.

Gyvūnai turi darbus
Įgudę gyvūnai gali turėti savo karjerą ir uždirbti pinigų dirbant filmų žvaigždėmis, gelbėtojais ar elitinio saugumo gyvūnų korpuse.

Platformos: PC, PlayStation 2, GameCube, Nintendo DS, GameBoy Advance, PlayStation Portable

Išleidimo data: 2006 metų spalio 17

Galimos kainos Lietuvoje:
PC versija – 79.99 lt;
199,99 lt (PS2, GC, PSP)
129,99 lt (DS, GBA)

Sisteminiai Reikalavimai:
Windows XP, ME, 98, ar 2000 operacinė sistema;
1000 MHz (1 GHz) ar greitesnis procesorius;
256 MB RAM ar daugiau;
32 MB VRAM ar daugiau;
1500 MB laisvos HDD vietos.