Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC pristatė naują išmanųjį telefoną „HTC Desire 626“. Naujajam įrenginiui kūrėjai parūpino patobulintą kamerą ir dar daugiau personalizavimo galimybių. 

 

„Naujasis „HTC Desire 626” sukurtas taip, kad atitiktų individualius kiekvieno poreikius. Jį ne tik „apginklavome“ daugybe pažangių funkcijų ar geresne kamera, bet ir pasirūpinome didelėmis personalizavimo galimybėmis. Jis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu“, – kalbėjo bendrovės HTC atstovas Baltijos šalims Vladislav Bercenko.  

„HTC Desire 626” papuoštas dvispalviu korpusu. Lengvą ir intuityvų naudojimą užtikrina „Android 5.1” operacinė sistema ir „HTC Sense“. Šios dėka vartotojai galės greitai ir paprastai pakeisti telefono sąsajos išvaizdą ir pritaikyti įrenginį savoms reikmėms.  

Naujajame telefone integruotas „Snapdragon“ keturių branduolių 1,2 Ghz procesorius užtikrins sklandžią filmų ar vaizdo galerijos peržiūrą, aplikacijų bei žaidimų veikimą. Vartotojai viską matys ryškiame 5 colių HD LCD ekrane. 

 

Nuo karščiausių naujienų ir žinučių socialiniuose tinkluose neleis atsilikti „HTC BlinkFeed“ , suteiksiantis prieigą prie personalizuoto turinio srauto vos per kelias sekundes. 

Su 13 megapikselių pagrindine ir 5 megapikselių galine kameromis kiekvienas, neabejingas fotografijai ar mėgstantis kurti trumpus ir ryškius vaizdo klipus, turės įrankį, padėsiantį kokybiškai įamžinti nepamirštamus įspūdžius ir asmeninius portretus. Abejomis kameromis filmuojami aukštos kokybės 1080p vaizdo klipai, kuriuos jau po kelių akimirkų galima paversti į mini-filmus ir dalintis su draugais „HTC Video Highlights“ pagalba.

Be to, „HTC EYE Experience“ dėka visos nuotraukos bus dar labiau paryškintos, naudojant nuotraukų redagavimo ir efektų pridėjimo funkcijas. 

Išmanusis pasižymės ir dideliu atminties kiekiu. Šalia 16 GB vidinės atminties bus integruota microSD sąsaja, palaikysianti net 512 GB papildomos atminties. 

„HTC Desire 626“ Lietuvoje pasirodys šio rudens pradžioje. Jo kaina sieks apie 299 EUR. Mūsų šalies vartotojai rinksis iš dviejų spalvų – mėlynos ir tamsiai pilkos.