Prieš maždaug penkias dienas Bostono pagalbos tarnyba telefonu 911 sulaukė gana neįprasto pagalbos šauksmo. Paskambinusi moteris, teigė, kad 2 valanda nakties atsikėlusi pamatė vieną iš savo vaikų – sūnų, vardu Herald -, žaidžiantį GTA. Ji išjungė konsolę. Tarp jos ir jos sūnaus kilo ginčas. Neapsikentusi ji tiesiog paskambino į pagalbos tarnybą.

Atvykę policininkai įkalbėjo Heraldą eiti miegoti ir baigti šią žaidimų sesiją. Jo motina teigė, kad ji buvo priversta paskambinti į pagalbos tarnyba todėl, kad sūnus rodė nepagarbą jai, o ši nesugebėjo niekaip su tuo susitvarkyti. Taip pat ji užsiminė, kad ji nenutuokia iš kur sūnus gavo GTA. Tuo labiau, kad ji palaiko nesmurtinius, sportinius žaidimus.

Nemažai apdovanojimų sulaukusios „Grand Theft Childhood: The Surprising Truth About Violent Video Games and What Parents Can Do.“ knygos vienas iš autorių Lawrence Kutner mano, kad kai motina būna priversta taip elgtis išties kol kas labai retas reiškinys. Anot jo galbūt problema slypi čia tame, kad šiuolaikinis jaunimas į žaidimus žiūri kaip į tam tikrą socializacijos formą, tačiau jų tėvams atrodo, kad šie žaidimai skatina socialines atskirtis. Kitaip tariant – dėl to atsiranda nesusikalbėjimas ir kyla konfliktai.